Feci Şekilde Dövülmüştü! Benekli Ayhan’ın Avukatı ‘Uyuşturucu’ İddialarına Yanıt Verdi

Sosyal medya fenomeni Benekli Ayhan’ın Isparta feci şekilde dövüldüğü anlara ilişkin yeni açıklamalar geldi. Ayhan Koç’un avukatı ‘uyuşturucu satışı’ iddialarını reddederken, Valilik olay sonrası tarafların birbirinden şikayetçi olmadığını duyurdu.

İşte detaylar ⬇️

Sosyal medya fenomeni ‘Benekli Ayhan’ın Isparta’da bir gruptan dayak yediği anlar dün sosyal medyada gündem olmuştu.

Benekli Ayhan’ın feci şekilde dövüldüğü anlar ⬇️

Kavganın ‘uyuşturucu satışı’ nedeniyle yaşandığı iddiaları sonrası Ayhan Koç’un avukatından açıklama geldi.

Ailenin avukatını olduğunu belirten Şahin Polat, ‘Benekli Ayhan Koç Ankara’da, durumu iyi arayan soran herkese çok teşekkür ediyor. Hakkındaki uyuşturucu iddiaları asılsızdır. Bu konuda yapılan paylaşımlar Anayasamızca korunan lekelenmeme hakkının ihlaline neden olur’ dedi.

Isparta Valiliği de Ayhan Koç’un darbedilmesine iişkin açıklama yaptı. Açıklamada, olay sonrası herhangi bir şikayette bulunulmadığı vurgulandı.

Açıklamada şu ifadeler yer aldı: 

‘Bazı sosyal medya hesaplarında, ‘Benekli Ayhan’ olarak bilinen A.K. isimli sosyal medya fenomeninin darp edildiğine yönelik görüntülerin paylaşıldığının tespit edilmesi üzerine yapılan araştırmada; söz konusu olayın 15.10.2023 tarihinde Isparta il merkezi Bahçelievler Mahallesi’nde meydana geldiği ve konuyla ilgili olarak emniyet birimlerimize iletilen bir müracaat ve şikayetin bulunmadığı anlaşılmıştır. 

A.K. ve olay sırasında yanında bulunan 2 kadın şahsın, saat 03.30 sıralarında taksi ile Burdur’a gittiği, A.K.’nin buradan saat 13.00 sıralarında otobüs ile Ankara yönüne hareket ettiği tespit edilmiştir. A.K.’nin olay sonrası hastane giriş kaydı bulunmamaktadır. Olayla ilgili 2 şüpheli şahsın kimlik tespiti yapılmış ve haklarında adli işlem başlatılmıştır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.’

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x